Firma MF Partner działa na Wielkopolskim rynku już od ponad 15 lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie, które pozwala nam obsługiwać naszych Klientów na najwyższym poziomie. Zawsze służymy fachową i profesjonalną poradą. Pomagamy wybrać odpowiednie dla Państwa rozwiązania. Jesteśmy otwarci na współpracę z architektami wnętrz, również w zakresie bardzo oryginalnych i nietypowych rozwiązań.

Zajmujemy się sprzedażą całego asortymentu drzwi wewnętrznych w różnych wersjach wykonania: drzwi przylgowe, bezprzylgowe z ukrytymi zawiasami i z ukrytą ościeżnicą, drzwi bez górnej belki ościeżnicowej do sufitu i wiele innych oryginalnych rozwiązań. Drzwi zewnętrzne: dębowe, meranti, stalowe oraz inne drzwi wg. wzorów i wielkości pod indywidualne potrzeby Klienta. Drzwi szklane: w ościeżnicach, w wykonaniu bez ościeżnicy w systemach zawiasów ściana- szkło lub nadproże - podłoga z samozamykaczami jak i drzwi szklane w systemach przesuwnych. Rodzaje szkła praktycznie w każdym wykonaniu od przeźroczystych, piaskowanych, satinato jak i głęboko rzeźbionych, laminowanych oraz z fotografiami.

Oferujemy również Państwo bogaty wybór podłóg: laminowanych, winylowych, bambusowych i drewnianych. Podłogi winylowe odporne na wilgoć śmiało mogą zastąpić klasyczne płytki podłogowe, są cieplejsze i bardziej przyjazne w użytkowaniu.

Do naszych drzwi i podłóg znajdziecie Państwo bogaty asortyment listew przypodłogowych w różnych wielkościach, wzorach i kolorach. 

Klamki i akcesoria są drobnymi ale bardzo ważnymi elementami, które podkreślają piękno drzwi jak i potrafią nadać charakter pomieszczenia. Dlatego nasz duży asortymentu pomoże Państwu w wyborze idealnych akcesoriów.

Współpracujemy z zaprzyjaźnionymi firmami zajmującymi się produkcją mebli pod zabudowę takich jak: garderoby, szafy wnękowe czy systemy kuchenne.

Zapraszamy do salonu, który mieści się w Poznaniu przy ul. Obornickiej 229 w Galerii Arkada I piętro po lewej stronie ruchomych schodów.

Doradzimy w zakresie wyboru odpowiednich drzwi i podłóg. Wskażemy odpowiednie akcesoria. Wszystko po to,by Państwa dom czy mieszkanie nabrały nowego, świeżego blasku.

 

Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 10:00 - 20:00

sobota: 10:00 - 18:00

niedziela: 10.00 - 16.00