Listwy podłogowe PoznańListwy podłogowe dostępne w naszym sklepie w mieście Poznań to niezbędne elementy wykończeniowe, które ukrywają dylatację i poprawiają estetykę wnętrza. Ponadto chronią dolne fragmenty ścian przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą powstać podczas odkurzania czy zamiatania. Niezależnie od tego, czy masz na podłodze drewniane deski, parkiet czy panele, konieczne jest zastosowanie listew przypodłogowych. Łączą one w sobie walory użytkowe i estetyczne. 

W naszej ofercie znajdziesz listwy przypodłogowe, w najlepszych cenach w Poznaniu. Od wielu lat współpracujemy z renomowanymi producentami drzwi, podłóg i listew przypodłogowych, co pozwoliło nam zagwarantować naszym klientom doskonałe warunki cenowe. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów. Odwiedź stronę firmy MF Partner!

Jakie listwy podłogowe w Poznaniu oferujemy?

Frezy w górnej części listwy i zaokrąglony kształt przy dolnej krawędzi, ale także proste listwy podłogowe w sklepie w Poznaniu to szeroka oferta, obok której trudno przejść obojętnie. Oferujemy listwy, które idealnie komponują z różnymi stylami wnętrzarskimi. Pasują do nowoczesnych przestrzeni i klasycznych pomieszczeń. 

Mowa tu o tradycyjnych listwach podłogowych drewnianych, takich jak PDA, PDH czy PDI, ale także nowoczesnych modelach z ekskluzywnym frezem – PDE, PDG i PDJ. Niezależnie od ich rodzaju możesz mieć pewność wyboru wysokiej jakości produktów. Posłużą Ci one przez długi czas nawet w przypadku intensywnej eksploatacji.

W naszym sklepie znajdziesz drewniane listwy lub modele imitujące drewno – listwy z płyty MDF lub tworzywa sztucznego, na przykład poliuretanu czy PVC. Z łatwością dopasujesz je nie tylko do aranżacji, ale także przeznaczonego na ten cel budżetu.

Estetyka listew przypodłogowych

Listwy przypodłogowe do paneli chronią dylatację i ściany, ale przede wszystkim stanowią kropkę nad „i” Twojej nowej podłogi. Bez nich wnętrze nie prezentowałoby się estetycznie, a podczas odkurzania czy przesuwania mebli ryzykowałbyś uszkodzeniem ściany. 

Potrzebne Ci listwy do domu? Odwiedź Poznań i Galerię Arkada, gdzie zlokalizowany jest nasz salon lub złóż zamówienie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Możesz także skontaktować się z nami telefonicznie. Już teraz sprawdź, które listwy przypodłogowe pasują do Twojego wnętrza i złóż zamówienie. Zapraszamy do kontaktu w Twojej sprawie!