Panele podłogowe

Proponujemy  Państwu bardzo wysokiej jakości   panele podłogowe laminowane  niemieckiej firmy WINEO  . Panele te charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. W większości  oferowanych kolekcji  zastosowano płytę nośna z ochroną Aqua Protect  co pozwala  je   zastosować  nawet w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.  Oferujemy Państwu panele  o różnych grubościach od 8 do 12 mm . co pozwala przy  zastosowaniem odpowiedniej maty podkładowej  uzyskiwać różne grubości gotowej podłogi w zależności od Państwa wymagań. Niektóre  kolekcje występują w wersji "  cichej " z integrowana już fabrycznie z panelem matą  Sound Protect . tego typu rozwiązanie znacznie skraca proces montażu .

Panele podłogowe laminowane, które posiadamy w naszym asortymencie, są idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którym zależy zarówno na estetycznym wyglądzie jak i przystępnej cenie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak bardzo odpowiedzialnym zadaniem jest odpowiedni dobór paneli. Gwarantujemy Państwu, iż nasz personel dołoży wszelkich starań, by wybrane przez Państwa panele podłogowe w 100% spełniały swoją funkcję. Możemy dodatkowo zapewnić, że tenże produkt zakupiony w naszym salonie również idealnie wpasuje się w wystrój każdego domu i będzie stanowić godne jego wykończenie.

Dobór koloru paneli podłogowych w naszym salonie w Poznaniu także nie powinien stanowić problemu. Dysponujemy pełną ekspozycją kolorystyczną  . Zakup paneli podłogowych laminowanych wiąże się również dla Państwa z dodatkowymi profitami:
- wysoką wytrzymałością na ścieranie,
- niewrażliwością na odkształcenia,
- odpornością na działanie środków chemicznych oraz na przebarwienia i wysoką temperaturę.                                                                             - wyciszenie odgłosu kroków a przy zastosowaniu specjalnej maty kwarcowej eliminujemy tak charakterystyczny dla zwykłych paneli klekot.

Panele firmy  WINEO  charakteryzują się również bardzo różnorodną i bogatą ofertą wykończenia warstwy wierzchniej np. wyczuwalna struktura drewna , surowo - piłowana , jedwabisto - matowa , struktura kamienia  lub powierzchnia błyszcząca, lud gładkie panele jednobarwne w wysokim połysku lub matowe.

Cała oferta z wzornikami poszczególnych dekorów oraz profesjonalne doradztwo czeka na Państwa w naszym salonie w Galerii Arkada w Poznaniu przy ul. Obornickiej 229 I piętro po lewej stronie schodów ruchomych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.


Galeria