Drzwi zewnętrzne

Bezpieczeństwo:

Drzwi zewnętrzne są wizytówką twojego domu lub mieszkania, w zależności od potrzeb mogą być drewniane, stalowe lub aluminiowe.

Ważnym elementem tego rodzaju drzwi jest to, aby gwarantowały bezpieczeństwo i ciepło wewnątrz.Nie można zapomnieć, że takie drzwi muszą być również odporne na warunki atmosferyczne takie jak mróz czy deszcz.

Znajdziecie Państwo w naszej ofercie drzwi wg. indywidualnych wzorów .

Jednym z ważniejszych wyznaczników jakości, jakie posiadają drzwi zewnętrzne jest czynnik tłumienia hałasu pochodzącego z zewnątrz. To przecież właśnie one oddzielają naszą przestrzeń prywatną od reszty świata. Nasze drzwi zewnętrzne zapewnią spokój Państwa rodzinie. Dają one naszym Klientom również komfort prywatności, skutecznie zmniejszając ilość dźwięków, które są w stanie przedostać się na zewnątrz.

Nasze drzwi zewnętrzne od strony zewnętrznej urzekają wysokiej klasy estetyką, natomiast po stronie domowników są doskonałym elementem dopełniającym wystroju wnętrza. Ponadto ich konstrukcja (okucia, wzmocnienia, zamki) czynią je dobrą zaporą dla potencjalnego złodzieja, zainteresowanego naszym mieniem.

Drzwi zewnętrzne stylowe i nowoczesne z aplikacjami inox firmy Dziadek  i ADMM w bogatym wzornictwie również na indywidualne wzory zaproponowane przez Klientów.

Drzwi stalowe firmy KMT - zdobywcy wielu prestiżowych nagród na Targach branżowych . Drzwi stylowe , nowoczesne w różnych wymiarach i wzorach również do domów pasywnych.                                                                                                                                                  Doradzamy również naszym Klientów podczas bezpłatnych wizyt na budowie lub  mieszkaniu.

Nasz salon mieści się w Poznaniu w Galerii Arkada przy ul. Obornickiej 229  – tam też można osobiście zapoznać się z naszą ofertą drzwi zewnętrznych.
 

Bogate wzornictwo:

Posiadamy szeroką gamę wzorów,  kolorów oraz zapewniamy fachowe doradztwo które pomoże wybrać odpowiednie drzwi zewnętrzne.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wszelkich informacji udzielamy w salonie lub drogą telefoniczną.


Galeria