Drzwi wewnętrzne

Bogata oferta:

Drzwi wewnętrzne to ważny element wykończenia domu czy mieszkania. Naszym klientom oferujemy drzwi różnego typu: laminowanie, fornirowane, lakierowane ,  szklane . Oferujemy Państwu nie tylko klasyczne drzwi przylgowe rozwierane ale również bardzo nowoczesne drzwi z ukrytą  ościeżnicą aluminiową czy tez drzwi bezprzylgowe z zawiasami ukrytymi i zamkiem magnetycznym. Możecie Państwo również zakupić drzwi tzw. rewersyjne  z zawiasami chowanymi i zamkami magnetycznymi, które mimo że np. otwierają się do środka pokoju, stanowią jednolitą płaszczyznę ze ścianą od strony korytarza. Nasze drzwi wykonujemy pod indywidualne wymagania Klienta. Drzwi mogą mieć różne wysokości nawet do sufitu , można przedstawić zaprojektowany przez siebie wzór który wykonamy. Wykonujemy drzwi ukryte bez klamek na zamki dotykowe ,które po pomalowaniu ich w kolorze ściany lub wytapetowaniu , znikają i staja się praktycznie ścianą. Również podobny efekt można uzyskać wykonując zabudowy całych ścian na której znajdują się drzwi np. fornirem dębowym wybarwionych na dowolny kolor z kontynuacją usłojenia zabudowa -  drzwi - zabudowa. w naszej ofercie sa drzwi firmy Jagras z niepowtarzalnym rozwiązaniem przeszkleń które tworzą jedną płaszczyznę z płaszczyzna skrzydła drzwiowego. Nie ma zatem niezbyt lubianych przez Panie" półek kurzowych"

Współpracujemy z takimi Producentami dla których Klient jest Partnerem  w projektowaniu nowych wzorów i wersji wykonań drzwi. Stąd w naszej ofercie bogaty wybór drzwi szklanych w różnych systemach nie tylko klasycznie otwierane ale również w systemach bez ościeżnicy mocowane bezpośrednio do ściany  lub wahadłowe z mocowaniami do sufitu i podłogi .W naszej ofercie znajdziecie Państwo również drzwi drewniane i szklane   w systemach przesuwnych naściennych i do kasety oraz drzwi łamane.

Postaramy się wykonać każde drzwi które sobie Państwo wymarzą.
 

Zalety

Każdy z typów oferowanych przez nas drzwi wewnętrznych posiada swoje indywidualne zalety. Laminowanie drzwi sprawia, że przede wszystkim ich wzór jest powtarzalny, więc można niemal w całym domu wykończyć nimi przejścia między pomieszczeniami, nie obawiając się o nierówny wygląd. Drzwi wewnętrzne laminowane są także bardzo odporne na ścieranie, dzięki odpowiednio dobranej liczbie warstw sprasowanego ze sobą papieru wzbogaconego klejem i wykończonego lakierem o doskonałej wytrzymałości.

Z kolei drzwi wewnętrzne wykonane z drewna są za każdym razem niepowtarzalne ze względu na rozmieszczenie słojów, czy tez pochodzenie lub wiek drewna. Ładne zdobienia wzbogacające ich wygląd również należało by tu zapisać na plus.

Zastosowanie szklanych drzwi wewnątrz pomieszczeń doskonale je doświetli, a tworzywo z którego zostały wykonane z powodzeniem oprze się środkom chemicznym i czynnikom fizycznym podczas ich eksploatacji. Ze względu na walory estetyczne oraz praktyczne warto także przyjrzeć się drzwiom wewnętrznym przesuwnym.

Całą naszą ofertę znaleźć mogą Państwo dodatkowo w naszym salonie w Poznaniu – w Galerii Arkada.

 

Indywidualne wzornictwo:

Posiadamy indywidualne wzornictwo,  szeroką gamę kolorystyczną oraz indywidualne wymiary. Z naszą pomocą każdy znajdzie odpowiednie drzwi dla siebie, które będą idealnie komponowały się z resztą wnętrza. Doradzimy jakie drzwi wybrać do łazienki,  salonu czy kuchni. Wspólnie wybierzemy ościeżnice i okucia, tak by tworzyły spójną całość.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Wszelkich informacji udzielamy w Salonie lub drogą telefoniczną.